Frezarka do nawierzchni CAT PM622

1 Video

Dane kontaktowe

Interesuje Cię leasing nowych lub używanych maszyn budowlanych? A może kredyt na sprzęt budowlany?

Skontaktuj się, zaproponujemy Ci indywidualną ofertę finansowania, każdej maszyny bydowlanej.

TELEFONY:
608 10 10 88

Wyślij zapytanie

Czytaj więcej...
Twoja wiadomość

Frezarka do nawierzchni CAT PM622

Model PM622 to wydajna i zwrotna frezarka dla jednego pasa firmy Caterpillar, która umożliwia dokładne usuwanie pełnej głębokości asfaltu i chodników betonowych podczas pojedynczego przejazdu.

Ekran dotykowy przekazuje operatorowi informacje na temat stanu maszyny i jej najważniejszych układów oraz pokazuje obraz wideo z opcjonalnej kamery zewnętrznej. Opcjonalny wyświetlacz dodatkowy wyświetla również więcej informacji na temat działania maszyny. Konsole sterownicze znajdują się również w każdym narożniku maszyny, zapewniając wygodną obsługę potrzebnych funkcji PM622.

Odpowiednio mocny silnik Cat C18 ACERT przekazuje aż 470 kW mocy na solidny układ napędowy ze skośną konstrukcją przepływu poprzecznego, co zapewnia wyjątkową przyczepność. Przeciwległe silniki gąsienic są napędzane pompami, od przodu do tyłu i z boku na bok, zapewniając w ten sposób maszynie moc w okolicy jej środka ciężkości. W ekstremalnych warunkach automatyczna kontrola trakcji zmniejsza ewentualny poślizg dzięki przekazywaniu odpowiednio większej mocy gąsienicy, która ma większą przyczepność.

Zapytaj o cenę
LEASING MASZYN BUDOWLANYCH
Rok produkcji2019
Model silnikaCat C18
Moc użyteczna470 kW
Pojemność18 l
Masa eksploata.33 900 kg
Głębokość frezowania33 cm
Szerokość frezowania223.5 cm

Inne maszyny budowlane

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie Twoich danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.