Dźwig boczny do układania rur CAT PL83

1 Video

Dane kontaktowe

Interesuje Cię leasing maszyn budowlanych? A może kredyt na maszyny lub sprzęt budowlany?

Skontaktuj się, zaproponujemy Ci indywidualną ofertę finansowania, każdej maszyny bydowlanej.

TELEFONY:
530 44 39 24
608 10 10 66

Wyślij zapytanie

Czytaj więcej...
Twoja wiadomość

Dźwig boczny do układania rur CAT PL83

Nowa linia specjalnych maszyn do układania rur marki Cat, która składa się z modeli CAT PL83 i CAT PL 87 została stworzona z myślą o wysokiej wydajności, bezpieczeństwie pracy oraz łatwym serwisowaniu. Dobrze wykwalifikowani specjaliści Cat odpowiedzialni za wsparcie techniczne ze strony sieci dealerów sprawią, że ten kluczowy sprzęt budowlany jest dostępny zawsze i wszędzie tam, gdzie go tylko potrzebujesz.

Dźwig boczny do układania rur PL83 produkowane przez firmę Caterpillar jest obecnie standardem w dziedzinie układania rur w wykopach, od wielu dziesiątków lat. Ogólnoświatowa sieć dealerów Cat oferuje pomoc serwisową dla wszystkich odpornych i niezawodnych maszyn odpowiednio do potrzeb produkcyjnych przemysłu rurociągowego. Dźwigi boczne Cat do układania rur są dostosowane do unikalnych wymagań klientów zajmujących się układaniem rur. Dobrze przetestowana wciągarka o dużej wytrzymałości ze poprawionym sterowaniem elektrohydraulicznym zapewnia jeszcze bardziej precyzyjną kontrolę nad osprzętem. Nowy profil przeciwwagi zwiększa lub zmiejsza wagę tam, gdzie jest to wymagane. Lekki a zarazem trwały wysięgnik posiada wąską konstrukcję zapewniającą jeszcze lepszą widoczność w miejscu pracy i bardzo dużą wytrzymałość na rozciąganie.

Podobnie jak wszystkie inne maszyny budowlane Cat, dźwigi boczne do układania rur wyróżniają się bardzo długim okresem eksploatacji, łatwością serwisowania i możliwością rozbudowy, co znacznie obniża koszty ich eksploatacji. Model CAT PL83 i PL87 są odpowiedzią na oczekiwania klientów dotyczące większego udźwigu, większych możliwości pokonywania wzniesień, łatwości obsługi, wydajności i łatwego transportu maszyny.

Zapytaj o cenę
LEASING MASZYN I SPRZĘTU
Rok produkcji 2019
Model silnika Cat C15
Moc użyteczna 268 kW
Pojemność 15.2 l
Masa eksploata. 50 492 kg
Udźwig 77 111 kg
Przeciwwaga 8 724 kg

Inne maszyny budowlane

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie Twoich danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.