Dźwig boczny do układania rur CAT PL83

1 Video

Dane kontaktowe

Interesuje Cię leasing maszyn budowlanych? A może kredyt na maszyny lub sprzęt budowlany?

Skontaktuj się, zaproponujemy Ci indywidualną ofertę finansowania, każdej maszyny bydowlanej.

TELEFONY:
608 10 10 66

Wyślij zapytanie

Czytaj więcej...
Twoja wiadomość

Dźwig boczny do układania rur CAT PL83

Nowa linia specjalnych maszyn do układania rur marki Cat, która składa się z modeli CAT PL83 i CAT PL 87 została stworzona z myślą o wysokiej wydajności, bezpieczeństwie pracy oraz łatwym serwisowaniu. Dobrze wykwalifikowani specjaliści Cat odpowiedzialni za wsparcie techniczne ze strony sieci dealerów sprawią, że ten kluczowy sprzęt budowlany jest dostępny zawsze i wszędzie tam, gdzie go tylko potrzebujesz.

Dźwig boczny do układania rur PL83 produkowane przez firmę Caterpillar jest obecnie standardem w dziedzinie układania rur w wykopach, od wielu dziesiątków lat. Ogólnoświatowa sieć dealerów Cat oferuje pomoc serwisową dla wszystkich odpornych i niezawodnych maszyn odpowiednio do potrzeb produkcyjnych przemysłu rurociągowego. Dźwigi boczne Cat do układania rur są dostosowane do unikalnych wymagań klientów zajmujących się układaniem rur. Dobrze przetestowana wciągarka o dużej wytrzymałości ze poprawionym sterowaniem elektrohydraulicznym zapewnia jeszcze bardziej precyzyjną kontrolę nad osprzętem. Nowy profil przeciwwagi zwiększa lub zmiejsza wagę tam, gdzie jest to wymagane. Lekki a zarazem trwały wysięgnik posiada wąską konstrukcję zapewniającą jeszcze lepszą widoczność w miejscu pracy i bardzo dużą wytrzymałość na rozciąganie.

Podobnie jak wszystkie inne maszyny budowlane Cat, dźwigi boczne do układania rur wyróżniają się bardzo długim okresem eksploatacji, łatwością serwisowania i możliwością rozbudowy, co znacznie obniża koszty ich eksploatacji. Model CAT PL83 i PL87 są odpowiedzią na oczekiwania klientów dotyczące większego udźwigu, większych możliwości pokonywania wzniesień, łatwości obsługi, wydajności i łatwego transportu maszyny.

Zapytaj o cenę
LEASING MASZYN I SPRZĘTU
Rok produkcji2019
Model silnikaCat C15
Moc użyteczna268 kW
Pojemność15.2 l
Masa eksploata.50 492 kg
Udźwig77 111 kg
Przeciwwaga8 724 kg

Inne maszyny budowlane

Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie Twoich danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.