Leasing samochodu

Leasing samochodu w Auto za grosze, to atrakcyjny sposób finansowania pojazdów dla firm i osób fizycznych.

Nasza oferta leasingu pojazdów, to alternatywa dla wynajmu długoterminowego lub kredytu. Przedmiotem umowy leasingowej może być zarówno nowy, jak i używany samochód na okres od 2 do 5 lat, a wszelkie niezbędne formalności załatwia za użytkownika pojazdu, leasingodawca.

 

Aby otrzymać od nas indywidualną ofertę leasingu, wystarczy skontaktować się.

Leasing samochodu dla firm i osób fizycznych

Dlaczego leasing?

Ponieważ leasing, to prosty  sposób na nowy samochód. W ramach umowy możesz sam zdecydować o okresie leasingu, limicie kilometrów, wysokości wpłaty wstępnej, wyposażeniu samochodu, pakiecie serwisowym, ubezpieczeniu. Możesz też wybrać rodzaj umowy jak np. kontrakt, który nie obciąża Twojej zdolności kredytowej. W leasingu płacisz nie za wartość pojazdu, ale za utratę jego wartości wynikającą z jego użytkowania. Leasing samochodu to również uproszczona procedura podpisania umowy i weryfikacji finansowej. Korzyści leasingu docenią głównie przedsiębiorcy starający się np. o kredyt, którzy decyzję o leasingu mogą otrzymać już w ciągu 1-2 dni, przy minimalnej ilości formalności, gdzie potrzebne są tylko podstawowe dokumenty i nie wymagane są jakichkolwiek zabezpieczenia.

W praktyce największą popularnością cieszą się dwa rodzaje leasingu: finansowy i operacyjny. Leasing finansowy charakteryzuje się tym, że przedmiot umowy leasingu, np. samochód, zaliczany jest do składników majątku leasingującego co możliwia wykorzystanie odpisów amortyzacyjnych, które są dla niego kosztem wraz z odsetkami. Część odsetkowa czynszu leasingowego stanowi przychód firmy leasingowej, a część kapitałowa raty nie jest ani kosztem dla leasingobiorcy, ani przychodem dla finansującego.

W przypadku leasingu operacyjnego, nazywanego potocznie wynajmem długoterminowym, przedmiot umowy zaliczany jest do składników majątku firmy leasingowej. Dzięki czemu zyskuje ona prawo dokonywania odpisów amortyzacyjnych z tytułu posiadania pojazdu. Raty leasingowe wraz z opłatą początkową stanowią przychód firmy leasingowej i jednocześnie koszt korzystającego z leasingu. Tak więc któtko mówiąc umowa leasingu operacyjnego polega na czasowym przekazaniu w użytkowanie dobra inwestycyjnego.

Inaczej niż w przypadku umowy leasingu finansowego, umowa zawierana jest na okres krótszy niż czas zużycia się pojazdu. Podstawową korzyścią dla firmy korzystającej z tego rodzaju leasingu jest poprawienie płynności finansowej, finansowanie do 100% pojazdu, możliwość wciągnięcia płatności leasingowych do kosztów uzyskania przychodu, co zmniejsza podstawę opodatkowania.

 

Zalety leasingu

 • Minimalne formalności związane z użytkowaniem samochodu.
 • Raty niższe niż w przypadku kredytu.
 • Po zakończeniu umowy, możliwość wymiany auta na nowe.
 • Brak wynogu wpłaty własnej.
 • Możliwość wykupu użytkowanego pojazdu.
 • Brak związania się długoterminową umową.
 • Brak wymogu czasu prowadzenia działalności.

 

Od czego zależy wysokość raty miesięcznej?

 • Marki, modelu, typu samochodu.
 • Długości umowy leasingu.
 • Rodzaju pakietu (serwis, ubezpieczenie, assistance).

 

Jak dokładnie działamy?

 1. Jeśli wyślesz do nas zapytanie, oddzwonimy do Ciebie i ustalimy Twoje potrzeby co do samochodu (marka, typ, rodzaj i moc silnika oraz wyposażenie). Następnie przedstawimy Ci możliwie najkorzystniejszą ofertę pojazdu skonfigurowanego dokładnie pod Twoje potrzeby lub Twojej firmy.
 2. Po zaakceptowaniu oferty wybranego auta. Ustalimy najlepszą dla Ciebie formę jego finansowania. Jeśli zdecydujesz się na leasing samochodu, ustalimy: jego długość, limit kilometrów, ewentualną wpłatę własną oraz szereg innych usług, z których chciałbyś skorzystać, takich jak: ubezpieczenie, assistance, serwis techniczny, serwis opon, karta paliwowa czy też samochód zastępczy.
 3. Jeśli podczas negocjacji, znajdziesz lepszą ofertę finansowania i prześlesz ją nam, to my zrobimy wszystko, aby nasza kontroferta była najkorzystniejsza dla Ciebie. Twoje zadowolenie z naszych usług, jest dla nas najważniejsze!

 

Zobacz przykładowe samochody w leasingu:

Sortuj po:
Szukasz innego samochodu? Zadzwoń!
608 10 10 88
Ta strona korzysta z plików cookie i prosi o podanie Twoich danych osobowych w celu zwiększenia wygody przeglądania.